Sošky - doprodej
Doprodej posledních kusů kovových sošek. Aktuální počet kusů, který je na skladě, je uveden u popisu konkrétní sošky.
Soška F7-Z
Kovová soška bowling/kuželky. Barva zlatá. Skladem 10 kusů.
| Kód | F7-Z |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F7-S
Kovová soška bowling/kuželky. Barva stříbrná. Skladem 10 kusů.
| Kód | F7-S |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F7-B
Kovová soška bowling/kuželky. Barva bronzová. Skladem 9 kusů.
| Kód | F7-B |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F6-AG
Kovová soška bowling. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F6-AG |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 65,- Kč |
Soška F22-Z
Kovová soška tenis - ženy. Barva zlatá. Skladem 9 kusů.
| Kód | F22-Z |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F4-TB
Kovová soška bowling - ženy. Barva tmavý bronz. Skladem 1 kus.
| Kód | F4-TB |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-TB
Kovová soška tenis - ženy. Barva tmavý bronz. Poslední kus skladem.
| Kód | F22-TB |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-S
Kovová soška tenis - ženy. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F22-S |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-B
Kovová soška tenis - ženy. Barva bronzová. 2 kusy skladem.
| Kód | F22-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
