Sada pohárů 2059
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2059 |
|---|---|
| Výška | 210 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Cena za sadu | 417,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2059.21BPohár 2059.21SPohár 2059.21Z | |
Sada pohárů 2112
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2112 |
|---|---|
| Výška | 220, 210, 200 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 446,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2112.20Pohár 2112.21Pohár 2112.22 | |
