Sada pohárů 2041
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2041 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 190 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 525,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2041.19Pohár 2041.21Pohár 2041.23 | |
Sada pohárů 2042
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2042 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 190 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 525,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2042.19Pohár 2042.21Pohár 2042.23 | |
Sada pohárů 2047
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2047 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2047.15Pohár 2047.17Pohár 2047.19 | |
Sada pohárů 2048
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2048 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2048.15Pohár 2048.17Pohár 2048.19 | |
Sada pohárů 2049
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2049 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2049.15Pohár 2049.17Pohár 2049.19 | |
Sada pohárů 2050
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2050 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2050.15Pohár 2050.17Pohár 2050.19 | |
Sada pohárů 2051
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2051 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2051.15Pohár 2051.17Pohár 2051.19 | |
Sada pohárů 2052
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2052 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2052.15Pohár 2052.17Pohár 2052.19 | |
Sada pohárů 2055
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2055 |
|---|---|
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Cena za sadu | 360,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2055.14BPohár 2055.14SPohár 2055.14Z | |
Sada pohárů 2059
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2059 |
|---|---|
| Výška | 210 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Cena za sadu | 417,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2059.21BPohár 2059.21SPohár 2059.21Z | |
