Sada pohárů 2084
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2084 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 319,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2084.26Pohár 2084.29Pohár 2084.32 | |
Sada pohárů 2085
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2085 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 438,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2085.26Pohár 2085.29Pohár 2085.32 | |
Sada pohárů 2086
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2086 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 438,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2086.26Pohár 2086.29Pohár 2086.32 | |
Sada pohárů 2093
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2093 |
|---|---|
| Výška | 390, 380, 370 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Cena za sadu | 1 076,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2093.37Pohár 2093.38Pohár 2093.39 | |
Sada pohárů 2094
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2094 |
|---|---|
| Výška | 390, 380, 370 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Cena za sadu | 1 076,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2094.37Pohár 2094.38Pohár 2094.39 | |
Sada pohárů 2095
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2095 |
|---|---|
| Výška | 390, 380, 370 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Cena za sadu | 1 076,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2095.37Pohár 2095.38Pohár 2095.39 | |
