Sada pohárů 2073
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2073 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2073.37Pohár 2073.39Pohár 2073.42 | |
Sada pohárů 2074
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2074 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2074.37Pohár 2074.39Pohár 2074.42 | |
Sada pohárů 2075
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2075 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2075.37Pohár 2075.39Pohár 2075.42 | |
Sada pohárů 2076
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2076 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2076.37Pohár 2076.39Pohár 2076.42 | |
Sada pohárů 2077
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2077 |
|---|---|
| Výška | 380, 365, 350 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 995,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2077.35Pohár 2077.37Pohár 2077.38 | |
Sada pohárů 2078
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2078 |
|---|---|
| Výška | 380, 365, 350 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 995,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2078.35Pohár 2078.37Pohár 2078.38 | |
Sada pohárů 2081
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2081 |
|---|---|
| Výška | 350, 310, 280, 250 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 262,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2081.25Pohár 2081.28Pohár 2081.31Pohár 2081.35 | |
Sada pohárů 2082
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2082 |
|---|---|
| Výška | 350, 310, 280, 250 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 262,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2082.25Pohár 2082.28Pohár 2082.31Pohár 2082.35 | |
Sada pohárů 2083
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2083 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 319,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2083.26Pohár 2083.29Pohár 2083.32 | |
Sada pohárů 2084
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2084 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 319,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2084.26Pohár 2084.29Pohár 2084.32 | |
