Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2077
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2077 |
|---|---|
| Výška | 380, 365, 350 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 995,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2077.35Pohár 2077.37Pohár 2077.38 | |
Sada medailí MMC2540
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2540 |
|---|---|
| Průměr | 40 mm |
| Cena za sadu | 57,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC2540BMedaile MMC2540SMedaile MMC2540Z | |
Sada pohárů 2037
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2037 |
|---|---|
| Výška | 430, 410, 390 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 094,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2037.39Pohár 2037.41Pohár 2037.43 | |
Sada medailí ME0340
Sada 3 medailí.
Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME0340 |
|---|---|
| Průměr | 40 mm |
| Cena za sadu | 57,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile ME0340BMedaile ME0340SMedaile ME0340Z | |
