Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile MMC32050Z
Medaile s běžeckým motivem. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC32050Z |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 26,- Kč |
Sada medailí D112L
Sada medailí s hokejovým motivem. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | D112L |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 75,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile D112LBMedaile D112LSMedaile D112LZ | |
Medaile MMC4504Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC4504Z |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Cena | 24,- Kč |
Sada medailí MMC20050
Sada medailí s motivem kynologie. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC20050 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 90,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC20050BMedaile MMC20050SMedaile MMC20050Z | |
Sada pohárů 2083
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2083 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 319,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2083.26Pohár 2083.29Pohár 2083.32 | |
Medaile MMC20050S
Medaile s motivem kynologie. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC20050S |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 30,- Kč |
Medaile MMC5950Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC5950Z |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Soška F8-S
Kovová soška bowling/kuželky. Barva stříbrná. Poslední kus skladem.
| Kód | F8-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
