Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1973
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1973 |
|---|---|
| Výška | 350, 310, 270 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 368,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1973.27Pohár 1973.31Pohár 1973.35 | |
Sada pohárů 2086
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2086 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 438,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2086.26Pohár 2086.29Pohár 2086.32 | |
Sada pohárů 2101
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2101 |
|---|---|
| Výška | 450, 410, 360 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 4 165,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2101.36Pohár 2101.41Pohár 2101.45 | |
Sada pohárů 2107
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2107 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2107.21Pohár 2107.23Pohár 2107.26 | |
Medaile DI7003S
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | DI7003S |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 42,- Kč |
