Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1824
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1824 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 200 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Cena za sadu | 425,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1824.20Pohár 1824.21Pohár 1824.23 | |
Sada pohárů 1977
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1977 |
|---|---|
| Výška | 360, 320, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 191,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1977.28Pohár 1977.32Pohár 1977.36 | |
