Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2022
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2022 |
|---|---|
| Výška | 260, 235, 220, 190 mm |
| Šířka | 100, 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 822,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2022.19Pohár 2022.22Pohár 2022.24Pohár 2022.26 | |
Štítek GS13
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS13 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-10
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-10 |
|---|---|
| Délka | 330 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 72,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-7
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-7 |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 71,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-6
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-6 |
|---|---|
| Délka | 210 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 59,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-2
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-2 |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Průměr loga | 25 mm |
| Cena | 54,- Kč |
