Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 27 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 27 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Dekorační stojánek H162
Na stojánek je možno umístit logo a štítek. Další možností je potisknout stojánek jakýmkoliv textem nebo obrázkem.
| Kód | H162 |
|---|---|
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Cena za sadu | 131,- Kč |
| 0 velikostí | |
Kokarda 1řadá A1-3Z
Jednořadá kokarda skládaná ze zdobených stuh v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | A1-3Z |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 49,- Kč |
Logo 20 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 20 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 23 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 23 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 53 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 53 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-6
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-6 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 40,- Kč |
Dekorační stojánek H161
Na stojánek je možno umístit logo a štítek. Další možností je potisknout stojánek jakýmkoliv textem nebo obrázkem.
| Kód | H161 |
|---|---|
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 105,- Kč |
| 0 velikostí | |
Logo 50 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 50 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 19 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 19 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
