Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Štítek GS02
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS02 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Logo 51 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 51 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 37 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 37 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 34 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 34 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 30 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 30 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 167 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 167 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 45 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 45 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Kokarda 1řadá A1T-1
Jednořadá kokarda v barvě české trikolóry.
| Kód | A1T-1 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr kokardy | 110 mm |
| Cena | 45,- Kč |
Logo 18 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 18 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
