Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 1řadá A1T-2
Jednořadá kokarda v barvě české trikolóry. Do středu kokardy lze vlepit emblém o průměru 50 mm nebo buton o průměru 50 mm.
| Kód | A1T-2 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr kokardy | 130 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Sada pohárů 1859
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1859 |
|---|---|
| Šířka | 120, 100, 100 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 777,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1859.22Pohár 1859.24Pohár 1859.27 | |
Logo 64 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 64 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 33 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 33 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 74 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 74 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 143 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 143 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 62 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 62 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 44 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 44 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 55 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 55 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 144 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 144 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 54 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 54 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
