Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 150 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 150 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo X273 - německý ovčák
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X273 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | německý ovčák |
| Cena | 15,- Kč |
Logo 116 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 116 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Štítek GS01
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS01 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Logo 83 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 83 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Soška F6-AG
Kovová soška bowling. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F6-AG |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 65,- Kč |
Logo 170 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 170 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 16 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 16 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Deska P0062H
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | P0062H |
|---|---|
| Rozměr | 225 x 180 mm |
| Cena | 206,- Kč |
Logo 17 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 17 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 169 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 169 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Stojánek O0091N
Talíře se standardně dodávají bez stojánků. Tyto stojánky si přiobjednejte samostatně. Ceny talířů jsou bez stojánků.
| Kód | O0091N |
|---|---|
| Rozměr | 90 mm |
| Cena | 18,- Kč |
