Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile DI5000ZEZ
Zlatá medaile s hasičským motivem. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | DI5000ZEZ |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Sada pohárů 2114
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2114 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 982,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2114.28Pohár 2114.31Pohár 2114.34Pohár 2114.37 | |
Sada pohárů 2115
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2115 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 982,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2115.28Pohár 2115.31Pohár 2115.34Pohár 2115.37 | |
