Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Doplněk G193M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G193M |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Cena | 215,- Kč |
Doplněk G194M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G194M |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Cena | 258,- Kč |
Doplněk G195M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G195M |
|---|---|
| Výška | 175 mm |
| Šířka | 225 mm |
| Cena | 285,- Kč |
Doplněk G231
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G231 |
|---|---|
| Výška | 85 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Cena | 57,- Kč |
Doplněk G232
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G232 |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Cena | 102,- Kč |
Doplněk G233
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G233 |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Cena | 138,- Kč |
Doplněk G234
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G234 |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Cena | 166,- Kč |
Sada sošek F06
Sada 3 sošek v provedení zlatá, stříbrná, bronzová.
| Kód | F06 |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Cena za sadu | 420,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Soška F06BSoška F06SSoška F06Z | |
