Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Sada pohárů 1804
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1804 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100, 90 mm |
| Výška | 350, 310, 270, 240 mm |
| Cena za sadu | 1 264,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1804.24Pohár 1804.27Pohár 1804.31Pohár 1804.35 | |
Sada pohárů 1766
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1766 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Výška | 300, 280, 260 mm |
| Cena za sadu | 983,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1766.26Pohár 1766.28Pohár 1766.30 | |
Sada pohárů 1767
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1767 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Výška | 340, 310, 280 mm |
| Cena za sadu | 996,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1767.28Pohár 1767.31Pohár 1767.34 | |
Sada pohárů 1765
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1765 |
|---|---|
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 607,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1765.22Pohár 1765.24Pohár 1765.27 | |
Medaile MMC3032Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm..
Zlatá medaile s fotbalovým motivem.
Provedení pouze ve zlaté barvě.
| Kód | MMC3032Z |
|---|---|
| Průměr | 32 mm |
| Cena | 16,- Kč |
Sada pohárů 1770
Sada 5 pohárů.
| Kód | 1770 |
|---|---|
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 90 mm |
| Výška | 340, 310, 290, 260, 230 mm |
| Cena za sadu | 1 927,- Kč |
| 5 velikostí | |
| Pohár 1770.23Pohár 1770.26Pohár 1770.29Pohár 1770.31Pohár 1770.34 | |
Sada pohárů 1779
Sada 6 pohárů.
| Kód | 1779 |
|---|---|
| Výška | 210,220,240,250,280,300 mm |
| Šířka | 80,90,100,100,120,140 mm |
| Cena za sadu | 1 427,- Kč |
| 6 velikostí | |
| Pohár 1779.21Pohár 1779.22Pohár 1779.24Pohár 1779.25Pohár 1779.28Pohár 1779.30 | |
Dekorační stojánek H161
Na stojánek je možno umístit logo a štítek. Další možností je potisknout stojánek jakýmkoliv textem nebo obrázkem.
| Kód | H161 |
|---|---|
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 105,- Kč |
| 0 velikostí | |
Dekorační stojánek H162
Na stojánek je možno umístit logo a štítek. Další možností je potisknout stojánek jakýmkoliv textem nebo obrázkem.
| Kód | H162 |
|---|---|
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Cena za sadu | 131,- Kč |
| 0 velikostí | |
Dekorační stojánek H163
Na stojánek je možno umístit logo a štítek. Další možností je potisknout stojánek jakýmkoliv textem nebo obrázkem.
| Kód | H163 |
|---|---|
| Výška | 195 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Cena za sadu | 159,- Kč |
| 0 velikostí | |
Doplněk G191M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G191M |
|---|---|
| Výška | 85 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Cena | 104,- Kč |
Doplněk G192M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G192M |
|---|---|
| Výška | 105 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Cena | 146,- Kč |
