Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Sada pohárů 1981
Sada 6 pohárů.
| Kód | 1981 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280, 250, 220 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 80, 80 |
| Cena za sadu | 1 748,- Kč |
| 6 velikostí | |
| Pohár 1981.22Pohár 1981.25Pohár 1981.28Pohár 1981.31Pohár 1981.34Pohár 1981.37 | |
Sada pohárů 1982
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1982 |
|---|---|
| Výška | 380, 350, 310 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 2 136,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1982.31Pohár 1982.35Pohár 1982.38 | |
Sada pohárů 1983
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1983 |
|---|---|
| Výška | 470, 420, 380 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 4 353,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1983.38Pohár 1983.42Pohár 1983.47 | |
Sada pohárů 1987
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1987 |
|---|---|
| Výška | 360, 320, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 073,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1987.28Pohár 1987.32Pohár 1987.36 | |
Sada pohárů 1989
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1989 |
|---|---|
| Výška | 260, 245, 230 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 511,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1989.23Pohár 1989.25Pohár 1989.26 | |
Sada pohárů 1991
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1991 |
|---|---|
| Výška | 260, 245, 230 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 752,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1991.23Pohár 1991.25Pohár 1991.26 | |
Sada pohárů 1978
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1978 |
|---|---|
| Výška | 310, 290, 270, 240 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 134,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1978.24Pohár 1978.27Pohár 1978.29Pohár 1978.31 | |
Sada pohárů 1979
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1979 |
|---|---|
| Výška | 310, 290, 270, 240 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 134,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1979.24Pohár 1979.27Pohár 1979.29Pohár 1979.31 | |
Sada pohárů 1973
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1973 |
|---|---|
| Výška | 350, 310, 270 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 368,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1973.27Pohár 1973.31Pohár 1973.35 | |
Sada pohárů 1974
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1974 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 286,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1974.28Pohár 1974.33Pohár 1974.37 | |
Sada pohárů 1975
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1975 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 286,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1975.28Pohár 1975.33Pohár 1975.37 | |
Sada pohárů 1976
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1976 |
|---|---|
| Výška | 360, 320, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 191,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1976.28Pohár 1976.32Pohár 1976.36 | |
