Nejnovější zboží
Sada pohárů 2108
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2108 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2108.21Pohár 2108.23Pohár 2108.26 | |
Sada pohárů 2107
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2107 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2107.21Pohár 2107.23Pohár 2107.26 | |
Výprodej
Soška F6-AG
Kovová soška bowling. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F6-AG |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 65,- Kč |
Soška F7-B
Kovová soška bowling/kuželky. Barva bronzová. Skladem 9 kusů.
| Kód | F7-B |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F2-AG
Kovová soška bowling - ženy. Barva antické zlato. Skladem 3 kusy.
| Kód | F2-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F16-S
Kovová soška běh - muži. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Vybranné nejoblíbenější zboží
Logo 102 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 102 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Diplom DL060
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (10 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (5 Kč) nebo A4 (8 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL060 |
|---|---|
| Cena | 15,- Kč |
Diplom DL078
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (10 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (5 Kč) nebo A4 (8 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL078 |
|---|---|
| Cena | 15,- Kč |
