Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2041
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2041 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 190 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 525,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2041.19Pohár 2041.21Pohár 2041.23 | |
Medaile ME66Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME66Z |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 26,- Kč |
Medaile MMC6061S
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 22 mm. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC6061S |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Cena | 39,- Kč |
Medaile MMC1032S
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC1032S |
|---|---|
| Průměr | 32 mm |
| Cena | 16,- Kč |
Medaile MMC1032B
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC1032B |
|---|---|
| Průměr | 32 mm |
| Cena | 16,- Kč |
Medaile D112LS
Medaile s hokejovým motivem. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | D112LS |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Sada medailí ME66
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME66 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 78,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile ME66BMedaile ME66SMedaile ME66Z | |
