Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Kokarda 2řadá A2-4
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-4 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 64,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-5
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-5 |
|---|---|
| Délka | 330 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-6
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-6 |
|---|---|
| Délka | 210 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 59,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-7
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-7 |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 71,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-8
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-8 |
|---|---|
| Délka | 360 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 77,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-9
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-9 |
|---|---|
| Délka | 330 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 72,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-5
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-5 |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Průměr loga | 25 mm |
| Cena | 30,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-6
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-6 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 40,- Kč |
Sada medailí DI7003
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | DI7003 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 126,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile DI7003BMedaile DI7003SMedaile DI7003Z | |
Kokarda 1řadá A1-2
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-2 |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 38,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-3
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-3 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 45,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-1
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-1 |
|---|---|
| Šířka | 65 mm |
| Průměr loga | 25 mm |
| Cena | 32,- Kč |
